Meie inimesed

Regina Soop on KOMM Agentuuri looja, kellel on pikk kogemus sotsiaalmeedias, kommunikatsioonis, sündmusturunduses ja suhtekorralduses. Aastal 2010 lõpetas ta Balti Filmi- ja Meediakooli suhtekorralduse ja meedia eriala. Ta valdab eesti -, inglise -, vene – ja soome keelt. Eelmisel aastal tähistas Regina ka juubelit olles valdkonnas 10 aastat, millest viimased 4 on juhtinud KOMM Agentuuri. Karjääri jooksul on olnud ja on seni au töötada mainekate maailmanimedega nagu Samsung, Sony PlayStation, Borjomi, Nestle, Four Loko ja muidugi veel mitmete kohalike tegijatega nagu Daily Special, Peetri Lõheäri, Credit24, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Hartwall, Paf, Lemon Gym, Coop, Saarioinen, Arctic Sport ja Impuls.

Regina peab oma hobiks reisimist, sest see annab võimaluse võtta aeg maha, ent samas värskendada meelt uute kogemustega ja selleks ei pea alati lennukisse istuma, piisab ka hetkedest kodumaal või naabrite juures. Inimesena on Regina tulihingeline kommunikatsioonivaldkonna fänn, kes märkab kirjaviga kilomeetri kauguselt ja kelle päevast ei puudu maitsev söök, tass kvaliteetset kohvi ning märkus “… aga vaidle vastu”.

Reginaga võta otse kontakti regina@kommagentuur.ee

Eiris Teeveere liitus KOMM Agentuuriga 2020. aastal. Ta on lõpetanud 2010. aastal Balti Filmi-ja Meediakooli audiovisuaalse meedia eriala ning 2012. aastal Stockholmi Ülikooli moeosakonna magistrantuuri. Viimased 12 aastat töötas Eiris ajakirjanikuna Õhtulehes, alustades uudistetoimetuse reporterina ning seejärel kaheksa aastat moetoimetajana. Tema toimetatud iganädalased moeküljed Õhtulehe nädalavahetuselehes on talle toonud ka parima toimetaja auhinna. Lisaks paberväljaande tegemisele on Eirisel kogemus ka veebisisu, reklaamilisade, sisuturundusartiklite ning videote loomisel.

Lisaks meediamaastikul toimuvale hoiab Eiris kätt pulsil ka sise- ja välispoliitikal ning ei ütle kunagi ära mõnusast arutelust päevauudiste teemal. Seejuures peab Eiris väga lugu intelligentsest huumorist ning võimalusel vürtsitab jutuajamisi alati mõne naljaka juhtumisega argipäevast. Eiris räägib eesti, inglise ja rootsi keelt. Muideks, ta on proovinud põgusalt ka tõlketööd,  tõlkides rootsi keelest eesti keelde ühe hobiaiandusraamatu.

Vaba aja veedab Eiris meelsasti oma perekonnaga, loeb raamatuid ja ajakirju, proovib järele uusi kohvikuid ning ajab lähedasi hulluks uute sisekujundusideedega.

Eirisega võta ühendust eiris@kommagentuur.ee

Karl Joosep Malõšev liitus KOMM Agentuuriga 2020. aastal ja algselt tuli ta vaid praktikale, ent jäi hoopis tööle. Suur himu uute teadmiste vastu lennutaski ta meie kollektiivi edasi tegutsema ja märkima peab muidugi ka tema teadmised sotsiaalmeediast, sest pea pool elu on veedetud selle keskel. Instagrami märksõnad, Facebooki algoritmid ja muud nipid-trikid on just need, mis andsid aimu, et peame ta endale hoidma. Hetkel tudeerib Karl Joosep Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni õppekava viimasel kursusel, nii et loovalt saab ühendada ka töö- ja koolielu.

Veel on Karl Joosepil hea silm videotele. Ta on proovinud kätt ka operaatorina, luues promovideoid muuhulgas Kvartali keskusele, vSpa’le ja MyFitnessile. Karl peab lugu filmikunstist ning on ka ise osav montaaživõlur. See maailm meeldib talle piiritu olemuse poolest ning sealt on alati hea inspiratsiooni ammutada – olgu filmiks Kellavärgiga apelsin, Annie või Amélie. Kui tööde nimekiri on tühi ja filmid vaadatud, siis võib noormehe leida kõrvaklapid peas nautimas head muusikat, seda sõpradega loomas või mõne vinge kontserdi esireast.

Karl Joosepile kirjuta karl@kommagentuur.ee ja ka siis, kui soovid vaid teada, kuidas tal läheb.

Angela Korela astus KOMM Agentuuri tiimi 2021. aasta kevadel. Ta õpib Tallinna Ülikooli reklaami ja suhtekorralduse erialal ning õigepea on temast saamas kõrgharitud suhtekorraldaja. Angela usub tõemeeli suhtlemise ja suhete võimu muuta maailm paremaks paigaks. Ta on uudishimulik ning julge erinevates valdkondades kaasa lööma – oma loova käe on ta külge pannud Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi avalike suhete osakonnale, elektroonikat tootvale ettevõttele, Diabeedikoolile,  MTÜ Saagu Paremale, Delfi Naisteka veergudele ja peab täitsa oma blogi – Anxi Diabeedijutud.

Angelale on südamelähedased kõiksugused sotsiaalsed ja ühiskondlikud teemad. Kui kooli, töö ning muude toimetuste kõrvalt hetki üle jääb, naudib ta kvaliteetaja veetmist sõprade ja lähedastega, jalgrattaga sõitmist, kirjutamist ning heegeldamist. Talle meeldib esitada endale väljakutseid – olgu nendeks sammuvõistluse korraldamine sõbrannaga või kõikide retseptide katsetamine kokaraamatust.

Angela pidevalt täienevast tööriistakastist võib juba leida loova kirjasule, teadmised sotsiaalmeediast, oskused kodulehti luua ja hallata ning osavad suhtlemisoskused eesti ja inglise keeles.

Angelale saada e-kiri teele angela@kommagentuur.ee