fbpx

Meie inimesed

Regina Soop on KOMM Agentuuri looja, kellel on pikk kogemus sotsiaalmeedias, kommunikatsioonis, sündmusturunduses ja suhtekorralduses. Aastal 2010 lõpetas ta Balti Filmi- ja Meediakooli suhtekorralduse ja meedia eriala. Ta valdab eesti, inglise, vene ja soome keelt. Tänaseks on Regina valdkonnas toimetanud pea 13 aastat ning kogemuse hulka kuulub koostöö maailmanimedega ja mitmed kohalike suurte ning väikeste ettevõtete, riigiasutuste ja persoonidega. KOMM Agentuuri on ta juhtinud alates 2016. aastast.

Regina peab oma hobiks reisimist, sest see annab võimaluse võtta aeg maha, ent samas värskendada meelt uute kogemustega ja selleks ei pea alati lennukisse istuma, piisab ka hetkedest kodumaal või naabrite juures. Inimesena on Regina tulihingeline kommunikatsioonivaldkonna fänn, kes märkab kirjaviga kilomeetri kauguselt ja kelle päevast ei puudu maitsev söök, tass kvaliteetset kohvi ning märkus “… aga vaidle vastu”.

Reginaga võta otse kontakti regina@kommagentuur.ee.

Eiris Teeveere sai KOMM Agentuuri liikmeks 2020. aastal. Ta on lõpetanud 2010. aastal Balti Filmi- ja Meediakooli audiovisuaalse meedia eriala ning 2012. aastal Stockholmi Ülikooli moeosakonna magistrantuuri. Viimased 12 aastat töötas Eiris ajakirjanikuna Õhtulehes, alustades uudistetoimetuse reporterina ning seejärel kaheksa aastat moetoimetajana. Tema toimetatud iganädalased moeküljed Õhtulehe nädalavahetuselehes on talle toonud ka parima toimetaja auhinna. Lisaks paberväljaande tegemisele on Eirisel kogemus ka veebisisu, reklaamilisade, sisuturundusartiklite ning videote loomisel.

Lisaks meediamaastikul toimuvale hoiab Eiris kätt pulsil ka sise- ja välispoliitikal ning ei ütle kunagi ära mõnusast arutelust päevauudiste teemal. Seejuures peab Eiris väga lugu intelligentsest huumorist ning võimalusel vürtsitab jutuajamisi alati mõne naljaka juhtumisega argipäevast. Eiris räägib eesti, inglise ja rootsi keelt. Muideks, ta on proovinud põgusalt ka tõlketööd,  tõlkides rootsi keelest eesti keelde ühe hobiaiandusraamatu.

Vaba aja veedab Eiris meelsasti oma perekonnaga, loeb raamatuid ja ajakirju, proovib järele uusi kohvikuid ning ajab lähedasi hulluks uute sisekujundusideedega.

Eirisega võta ühendust eiris@kommagentuur.ee.

Getriin Koplimäe ühines KOMM Agentuuriga 2022. aastal. Ta on lõpetanud 2023. aastal Balti Filmi- ja Meediakooli reklaami ja suhtekorralduse erialal. Meie juurde tuli ta praktikale, olles ülikoolis teooria õppimise ajal unistanud agentuuris töötamisest, sirgudes edasi tubliks kommunikatsiooniassistendiks ning tegutseb nüüd juba projektijuhina. Töö juures meeldib talle kätt proovida kõiges – alustades sotsiaalmeedia postituste koostamisega ja lõpetades sisukate arvamuslugude kirjutamisega.

Getriin armastab uute kultuuride ning maade avastamist ning kui lubataks, siis oleks kogu aeg uude sihtkohta teel. Nii on ta külastanud juba palju imelisi kohti, kuid soovilist on veel pikk. Üheks oma lemmikuks peab ta Itaaliat ja eriti meeldejäävaks oli ringreis, kus 10 päeva jooksul sai läbi-lõhki avastatud 8 imetabast linna. Keeltest valdab eesti ja inglise keelt, lisaks on õppinud vene ning hispaania keelt. Muideks, Getriinil tulevad suurem osa ideedest pähe hoopis inglise keeles ning siis juba peab need, kas ära kasutama või tõlkima asuma. Oma mõtted saada Getriinile getriin@kommagentuur.ee ja ise siis valid, kas eesti- või inglisekeelsetena.