Meie inimesed

Regina Soop on KOMM Agentuuri looja, kellel on pikk kogemus sotsiaalmeedias, kommunikatsioonis, sündmusturunduses ja suhtekorralduses. Aastal 2010 lõpetas ta Balti Filmi- ja Meediakooli suhtekorralduse ja meedia eriala. Ta valdab eesti -, inglise -, vene – ja soome keelt. Eelmisel aastal tähistas Regina ka juubelit olles valdkonnas 10 aastat, millest viimased 4 on juhtinud KOMM Agentuuri. Karjääri jooksul on olnud ja on seni au töötada mainekate maailmanimedega nagu Samsung, Sony PlayStation, Borjomi, Nestlé, Four Loko ja muidugi veel mitmete kohalike tegijatega nagu Daily, Peetri Lõheäri, Credit24, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus, Hartwall, Paf, Lemon Gym, Ruum Kinnisvara, Võru Tarbijate Ühistu, Saarioinen, Arctic Sport ja Impuls.

Regina peab oma hobiks reisimist, sest see annab võimaluse võtta aeg maha, ent samas värskendada meelt uute kogemustega ja selleks ei pea alati lennukisse istuma, piisab ka hetkedest kodumaal või naabrite juures. Inimesena on Regina tulihingeline kommunikatsioonivaldkonna fänn, kes märkab kirjaviga kilomeetri kauguselt ja kelle päevast ei puudu maitsev söök, tass kvaliteetset kohvi ning märkus “… aga vaidle vastu”.

Reginaga võta otse kontakti regina@kommagentuur.ee

Eiris Teeveere sai KOMM Agentuuri liikmeks 2020. aastal. Ta on lõpetanud 2010. aastal Balti Filmi-ja Meediakooli audiovisuaalse meedia eriala ning 2012. aastal Stockholmi Ülikooli moeosakonna magistrantuuri. Viimased 12 aastat töötas Eiris ajakirjanikuna Õhtulehes, alustades uudistetoimetuse reporterina ning seejärel kaheksa aastat moetoimetajana. Tema toimetatud iganädalased moeküljed Õhtulehe nädalavahetuselehes on talle toonud ka parima toimetaja auhinna. Lisaks paberväljaande tegemisele on Eirisel kogemus ka veebisisu, reklaamilisade, sisuturundusartiklite ning videote loomisel.

Lisaks meediamaastikul toimuvale hoiab Eiris kätt pulsil ka sise- ja välispoliitikal ning ei ütle kunagi ära mõnusast arutelust päevauudiste teemal. Seejuures peab Eiris väga lugu intelligentsest huumorist ning võimalusel vürtsitab jutuajamisi alati mõne naljaka juhtumisega argipäevast. Eiris räägib eesti, inglise ja rootsi keelt. Muideks, ta on proovinud põgusalt ka tõlketööd,  tõlkides rootsi keelest eesti keelde ühe hobiaiandusraamatu.

Vaba aja veedab Eiris meelsasti oma perekonnaga, loeb raamatuid ja ajakirju, proovib järele uusi kohvikuid ning ajab lähedasi hulluks uute sisekujundusideedega.

Eirisega võta ühendust eiris@kommagentuur.ee

Jasmin Isabel Kaunismäe ühines KOMM Agentuuriga 2021. aasta suvel. Jasmin on lõpetanud 2020. aastal Eesti Kunstiakadeemia moestilistika eriala ja elanud pikalt Inglismaal, kirevas Brightonis. Oma tugevusteks peab ta kindlasti avatud meelt ja suurepärast suhtlemisoskust, loomingulise inimesena tunneb, et väljendab ennast kõige paremini läbi visuaalse pildikeele. Kooliajal on ta kaasa löönud mitmetes erinevates projektides, millest kõige meeldejäävamaks kogemuseks kindlasti ERKI Moeshow 2018 korraldustiimis osalemine.

Juba mitu head aastat on Jasmini suureks kireks olnud fotograafia – ta usub siiralt, et hea foto võib vahel edasi anda enam kui tuhat sõna. Inglismaal elades käis ta kunstikallakuga koolis ja omandas ka seal fotograafia alaseid teadmisi ning tehnikaid juurde. Ta naudib südamest, kuidas läbi kaamerasilma on võimalik luua uus reaalsus, tuua välja ilu ja detaile seal, kus varem poleks neid märganudki.

Lisaks sellele naudib neiu veel väga kokkamist, olles pea 6 aastat täistaimetoitlane olnud, teab ta peast kõiki Tallinna parimaid vegan toidukohti ja jagab alati hea meelega mõne põneva retsepti. Peale selle armastab ta hullupööra oma kodu ümber kujundada ja kui ta parajasti ei kokka või pildista, võib kindel olla, et ta on leidnud endale järgmise mööblitüki, mida üle värvida.

Jasminile saada oma tervitused ja küsimused teele aadressile jasminisabel@kommagentuur.ee